Ignalinos teatro bičiulių bendruomenei 2020 m. Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų projektų konkurse buvo skirtos lėšos projekto „Teatras garsina Ignaliną“ vykdymui. Ignalinos teatro bičiulių bendruomenė įsipareigojo solidžiu, reprezentatyviu įvaizdžiu bei reklamine atributika tinkamai pristatyti bei atstovauti Ignalinos kraštui ir teatro bendruomenei įvairiuose miesto, regiono, šalies ir užsienio renginiuose. Tam buvo parengti Ignalinos teatro bičiulių bendruomenės vėliavos ir reklaminio puodelio eskizai ir jų elektroninės versijos. 2020 m. spalio mėn. buvo pagaminti Ignalinos teatro bičiulių bendruomenės vėliava ir suvenyriniai puodeliai su bendruomenės logotipu.

Gaila, kad dėl pandemijos plitimo įvestų masinių susibūrimų ribojimų ir visuotinio karantino, neturėjome galimybės Ignalinos miesto teatriniuose renginiuose – vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Bildučiai“, „Kaimynų teatrų šventėje“– bei išvykose pristatyti ITBB vėliavą ir įteikti reklaminius suvenyrinius puodelius. Teatriniai renginiai Ignalinoje perkelti į 2021-uosius, tad iš projekto “Teatras garsina Ignaliną“ lėšų įsigytą puikią reklaminę atributiką pristatysime pavasarį. Laukiame svečiuose savo teatrų draugų ir jau turime atminimo dovanėlę – firminį bendruomenės puodelį! Tikime, jog kitą kartą mielas teatrines akimirkas mūsų mieste draugams iš kitų Lietuvos kampelių primins nebe Facebook paskyroje sugeneruoti prisiminimai, o šiltos arbatos gurkšnis iš mūsų bendruomenės logotipu papuošto puodelio.

  • p01
  • p02
  • p03
  • v01
  • v02

 

 

 

Artimiausi spektakliai

Mūsų draugai

Atminimo alėja

  • Petras Mikštas
    2012 lapkričio 23 dieną staigiai ir netikėtai mus paliko Petras Mikštas. Jis buvo žmogus iš didžiosios...