Gruodžio 13 – 14 dienomis Birštono kultūros centre vyko XXII respublikinės mėgėjų teatrų apžiūros - šventės „ATSPINDŽIAI“  miestų ir rajono centrų  baigiamoji šventė, kurios metu diplomais buvo apdovanoti geriausi šių metų spektakliai.   Iš viso 4 regioninėse šventėse buvo parodyti  73 spektakliai. Iš jų buvo atrinkti ir apdovanoti šventės diplomais 26 geriausieji miestų ir rajono centrų bei 8 kaimų ir miestelių mėgėjų teatrai.

Džiugu, jog tarp geriausiai įvertintų  Lietuvos mėgėjų teatrų yra  ir Ignalinos kultūros ir sporto centro mėgėjų teatras „SALOS“. Šį įvertinimą teatras pelnė parodęs Juozo Glinskio dramos „Vieno tėvo vaikai“ I dalį  regioninėje šventėje Pasvalyje. Dėl ribojamo pasirodymo laiko ( pagal nuostatus maksimalus vaidinimo  laikas  yra 1 val. ) nebuvo galimybės parodyti visą spektaklį, tačiau ir pirma dalis buvo įvertinta labai gerai bei pelnė daug komisijos pagyrų.

Paskelbus šventės Diplomantus, grupelė teatro narių turėjo galimybę nuvykti į Birštoną dalyvauti iškilmingoje  Diplomų įteikimo ceremonijoje ir  2 dienas  stebėti kitų teatrų spektaklius. Už šią galimybę teatras „SALOS“ nuoširdžiai dėkoja  Ignalinos kultūros ir sporto centrui.

Artimiausi spektakliai

Mūsų draugai

Atminimo alėja

  • Petras Mikštas
    2012 lapkričio 23 dieną staigiai ir netikėtai mus paliko Petras Mikštas. Jis buvo žmogus iš didžiosios...